logo Gacek logo Jaskinia Wierzchowska
Strona GłównaOferta dla SzkółOferta dla FirmPliki do pobraniaO nasLinkiKontakt
Jesteś tutaj: Strona Główna  » Oferta dla Firm
19:0301 grudnia 2020

Oferta dla Firm


  W   P O S Z U K I W A N I U   J A S K I N I O W Y C H    S K A R B Ó W     INT1-5 

W tajemniczych podziemiach ukryto beczułkę z drogocennym napojem, zwycięzcą zostanie ten, który ją odnajdzie. Poszukiwanie „ jaskiniowych skarbów”, zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o życiu ludzi pierwotnych. Zajęcia integracyjne w grupach, konkurencje zręcznościowe, zdobywanie punków oznaczonych na mapach. Na zakończenie ciepły posiłek.


  M I Ę D Z Y   N A M I   J A S K I N I O W C A M I  

  Spektakl  w  Jaskini  Wierzchowskiej          INT 1-8  

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Jaskiniowcami - interaktywny spektakl (Klient bierze udział w przedstawieniu).


  O F F   R O A D   J U R A J S K I           INT 12-1  

Jazda samochodami terenowymi po jurajskich bezdrożach. Uczestnicy wraz z doświadczonym kierowcą pokonują przeszkody samochodami terenowymi. Po zakończeniu zajęć przejazd do Jaskini Wierzchowskiej na zwiedzanie oraz spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Na zakończenie ciepły posiłek.


  P I K N I K   p o d   J A S K I N I Ą   W I E R Z C H O W S K Ą        OGN 1-1  

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Piknik na świeżym powietrzu z pieczeniem kiełbasy.  W razie niepogody jaskiniowe grillowanie.


  J A S K I N I A D A   N A   W E S O Ł O            OGN 1-2 

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka. Piknik na świeżym powietrzu połączony z grami integracyjnymi i konkursami, ognisko z pieczeniem kiełbasy. W razie niepogody jaskiniowe grillowanie z zajęciami wewnątrz jaskini.


  J U R A J S K A   B I E S I A D A   J A S K I N I O W A          BIE 1 

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka, wykorzystywanie jaskiń przez człowieka pierwotnego. Biesiada w jaskini (gorące potrawy oraz napój jaskiniowców „Radosny Mamut”) przy muzyce.


  J A K   G R O T O Ł A Z  

 trasa  speleologiczna  w  Jaskini  Wierzchowskiej          BIE 1-1 

Niekonwencjonalne zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej (poza trasą turystyczną) z zastosowaniem wspinaczkowych technik speleologicznych. Spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka. Na zakończenie ciepły posiłek.


  K A Ż D Y   M O Ż E   B Y Ć   T A R Z A N E M  

  terenowy  tor  przeszkód          BIE 1-3  

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Na przylegających do jaskini ostańcach terenowy tor przeszkód: zjazd na linie, wspinaczka, most linowy, tyrolka, wahadło. Na zakończenie ciepły posiłek.


  P A I N T B A L L   W   J U R A J S K I E J   S C E N E R I I          BIE 1-4  

Na otaczających jaskinię terenach wielka bitwa na farbę - gra zespołowa (nietypowe scenariusze). Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Na zakończenie ciepły posiłek.


  R O M A N T Y C Z N A    K O L A C J A           INT 1-9  

Spacer po Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Kolacja wewnątrz jaskini w magicznym nastroju przy migoczącym świetle palących się świec...


O R G A N I Z U J E M Y   D L A   G R U P :  

WYCIECZKI  KRAJOWE  m.in. KRAKÓW I OKOLICE, JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA, PRZYRODA POLSKA [GÓRY, PARKI NARODOWE I REZERWATY], SPOTKANIA Z HISTORIĄ I ARCHITEKTURĄ, TAJEMNICE PODZIEMI, MARTYROLOGIA OBOZOWA i wiele innych.

Przygotowujemy programy wycieczek wg. oczekiwań klienta.

Więcej informacji udzielimy pod nr tel. 12 411 07 21 lub drogą mailową (gacek@podziemia.pl). Zapraszamy!!!


W SPRAWIE CEN PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY

Powrót do poprzedniej strony

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo
Wszelkie prawa zastrzeżone © BUT Gacek 2014